Vychutnajte si naše špeciality
v pohodlí domova

Ponúkame vám možnosť telefonickej objednávky 0904/ 33 44 66 a následne osobného odberu v našej prevádzke na adrese Myslavská 2/B, Košice.

Pre objednávku na donášku k vám domov môžete využiť aplikácie WoltBolt FoodFoodpanda alebo Bistro.

V našej reštaurácii vždy nájdete skvelé a čerstvé raňajky, polievky, ale aj šaláty a iné špeciality. Denne sa staráme o to, aby sme mali k dispozícii tie najčerstvejšie suroviny na prípravu vašich obľúbených jedál. Skrátiť čakanie si u nás môžete aj pri čerstvo namletej káve či skvelom čaji, WiFi pripojeniu.

O váš zážitok z perfektného jedla sa postará šéfkuchár so svojím tímom s dlhoročnými skúsenosťami. Vychutnajte si jedinečnú kuchyňu s poctivo pripravovanými jedlami.

Na výber máte aj širokú ponuku u nás pripravovaných čerstvých jedál tej najvyššej kvality. Kuchyňa je vždy plná zdravej zeleniny, čerstvého mäsa a pečiva, pripravená na tie najlepšie raňajky, šaláty a iné špeciality od našich skúsených kuchárov.

Jedálny lístok

Potešte svoje chuťové poháriky niečím z nášho vyšperkovaného jedálneho lístka

Aktuálne špeciality

V našom bistre si môžete vybrať aj špeciality nášho šéfkuchára, ktoré sa neustále menia. Tieto špeciality sú mimo klasickej ponuky a vychutnať si ich môžete iba pri osobnej návšteve.

Donáška

Doručenie až k vám domov cez obľúbené aplikácie: